İade Şartları ve Formu

İade edeceğiniz ürünleri “Aras Kargo Rıhtım” şubesine Muhammet Salih Yıldırım adına karşı ödemeli olarak göndermeniz ve gönderi esnasında aldığınız takip numarasını iade formuna eklemeniz gerekmektedir. Aras Kargo anlaşmasını kullanabilmek için 1606041931243 müşteri numaramızı  kargo görevlisine iletmenizi rica ederiz.

Sipariş tarihinden itibaren 15  gün içerisinde hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz bir şekilde ürün/ürünlerin iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Kısmı iadelerde iade edilmeyen tutar 200 TL ve altı olması halinde kargo ücreti kesilerek iade yapılacaktır.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. Kısmı iadelerde iade edilmeyen tutar 200 TL ve altı olması halinde kargo ücreti kesilerek iade yapılacaktır.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. • İade formu ( online olarak doldurulacaktır , çıktı almaya gerek yoktur) • Sipariş tarihinden itibaren 15  günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Kısmı iadelerde iade edilmeyen tutar 200 TL ve altı olması halinde kargo ücreti kesilerek iade yapılacaktır. tassandigi.com‘ a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri olmaması halinde iade kabul edilmez.

İade edeceğiniz ürünleri “Aras Kargo Rıhtım” şubesine Muhammet Salih Yıldırım adına  karşı ödemeli olarak göndermeniz ve gönderi esnasında aldığınız takip numarasını iade formuna eklemeniz gerekmektedir.

İade Formu ( İade ürün/ürünler kargolandıktan sonra doldurulmalıdır.)