Loading...

Alışverişlerinizi yalnızca internet sitemizden kredi kartı veya EFT/Havale şeklinde ya da İstanbul Kadıköydeki mağazalarımızı ziyaret ederek yapabilirsiniz 

Çalışma günlerinde saat 15:00’den önce verilen siparişleriniz aynı gün İstanbuldaki kargoya verilir, ve bulunduğunuz ile göre 1-2 iş gününde size ulaşır. Kargolamanın yapıldğı gün  geç saatlerde E-Mail ve SMS ile kargo takip numarası iletilir, bu takip numarası ile aras kargonun sitesinden siparişinizi anlık takip edebilirsiniz.  Anlaşmalı kargo şirketi Aras Kargo‘dur ve başka bir kargo şirketiyle maalesef gönderim yapılamamaktadır. Tüm Türkiye için kargo ücreti 75 tl altı siparişlerinizde 9,50 tl, 75 tl üzeri siparişlerinizde ise ücretsizdir. 

Tüm ürünlerimiz beyan edilen ürünlerdir. Sertifika ürün bazlı alınan ve üzerinde gram renk ve ebatların yazılı olan bir belgedir ve toplu olarak verilemez, bizim  sattığımız her ürün için ayrı ayrı sertifika almak mümkün değildir, bu nedenle herhangi bir sertifika gönderimi yapmıyoruz ancak isterseniz kuyumcular odası dahil her türlü resmi kuruma ürünlerimizi test ettirebilir, isterseniz sertifika veren kurumlardan sertifika alabilirsiniz. 

Hayır, kapıda ödeme sistemi ile satış yapmıyoruz. 

Ürüner doğal taş olduğu için şekil ve renk tonları emsalsizdir, bu nedenle şekiller ve renk tonları küçük farklılılıklar içermektedir. 

Ürünler kargoya verildikten sonra 1 veya 2 iş günü içerisinde elinizde olur. Aksi takdirde size verilen takip numarası üzerinden ürününüzün nerede olduğuna dair bilgi alabilir, gerekirse bölgenizdeki şube ile irtibata geçebilirsiniz. Kargo firması size ulaşamadığı takdirde paket 3 gün şubede bekletir ve bu sürede paketinizi alamazsanız bize geri gönderir. Bu durumda tekrar gönderim için bizimle irtibata geçebilirsiziniz. Para iadesi için mutlaka iade formu doldurmanız gerekmektedir.

İADE FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Menü
Close

Sepetim

Close

Beğendiklerim

Seni görmek ne güzel !

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve sitemizde açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Zaten üye misiniz?

Close

Categories